Domů Nabízíme Výhody Příklad Metral Postup Ceník Realizace Aktuálně Kontakt Návod 

SLUŽBY-WEB

webové stránky
pro drobné podnikatele

přehledný a srozumitelný systém webových stránek na míru

99 Kč / měsíčně
komplet

< Zpět

Nabízíme

MODERNÍ A PŘEHLEDNÉ WEBOVÉ STRÁNKY

Tvoříme jednoduché a srozumitelné webové stránky, na kterých se dají požadované informace snadno nalézt. Úvodní strana je tvořena dlaždicemi, z nichž některé slouží jako odkazy na další podstránky. Počet dlaždic a podstránek je neomezený a lze ho individuálně nastavit dle Vašich požadavků. Design odpovídá moderním trendům a je kompletně přizpůsobený k prohlížení na mobilních zařízeních (chytrých telefonech a tabletech).

MOŽNOST VLASTNÍCH ÚPRAV

Stránky jsou postaveny na redakčním systému a umožňují vkládání obsahu uživatelem. Nejčastěji je využívána podstránka "Aktuálně". Uživatelsky měnit obsah je možné dle nastavení i na některých podstránkách a dlaždicích. Podrobné informace zde »

TECHNICKÁ ASISTENCE

Zapomenuté heslo, problémy s vkládáním obsahu, nebo jiné technické dotazy řešíme obratem. Drobné úpravy děláme do 24 hodin.

WEB DO PĚTI PRACOVNÍCH DNŮ

Základní nastavení Vašeho webu provedeme do 5 pracovních dnů po zaslání požadavků. Základní nastavení obsahuje: nastavení struktury webu, vstupu do administrace, kontaktní údaje, popis činnosti a další údaje k Vašemu podnikání, oddíly "napište nám / kontakt", "aktuálně" v rozsahu textu 3 stran A4.